O NÁS

Kuchyně

Vyrábíme kuchyně jak moderní, tak i klasické, které svou variabilitou, funkčností, designem a cenou uspokojí každého zákazníka. Můžete si vybrat z různých materiálů a taktéž, ze široké nabídky barev a dezénů. K nahlédnutí vzorků se neváhejte přijít podívat do naší prodejny.

Obývací sestavy

Obývací pokoj, je místo, kde se scházíte s rodinou, trávíte čas s přáteli, nebo relaxujete. Proto, jsme pro Vás připravili nábytek, který splní všechny vaše požadavky. Stačí si jen vybrat.

Komody, skříňky, obývací stěny, ale třeba i různé police. Samozřejmě je možné u nás vyrobit i konferenční stolky. Můžete si zvolit různé materiály a barvy, matné či lesklé, Vaši fantazii se meze nekladou. 

Vestavěné skříně

Vestavěné skříně , jsou běžnou součástí dnešních domácností. Jako uživatel , určitě oceníte jejich praktičnost, variabilitu provedení a moderní vzhled. Vestavěné šatní skříně HEBY , si můžete sami přizpůsobit na míru, Vašim potřebám.

Ložnice

Ložnice, by měla být pohodlným místem pro relax a spánek. Asi nejdůležitějším kusem nábytku v ložnici je postel. Vyrobíme Vám postel, která bude přesně vyhovovat Vašim požadavkům. Také můžeme zhotovit noční stolek či komodu. Do ložnice, se Vám může hodit i prádelník, nebo třeba vestavěná skříň, která je velice praktická.

Dětské pokoje

Ať už přemýšlíte o novém pokoji pro malého "špunta", školáka či dospívajícího studenta, pomůžeme Vám, nábytek do pokojíku zrealizovat.
Určitě si u nás vyberete, z mnoha odstínů a materiálů, ze kterých, se pokojíček bude vytvářet. Nebojte se veselých a pestrých barev, děti je milují.