PRODUKTY 

Obývací sestavy

Obývací pokoj, je místo, kde se scházíte s rodinou, trávíte čas s přáteli, nebo relaxujete. Proto, jsme pro Vás připravili nábytek, který splní všechny vaše požadavky. Stačí si jen vybrat.

Komody, skříňky, obývací stěny, ale třeba i různé police. Samozřejmě je možné u nás vyrobit i konferenční stolky. Můžete si zvolit různé materiály a barvy, matné či lesklé, Vaši fantazii se meze nekladou. 

Dětské pokoje

Ať už přemýšlíte o novém pokoji pro malého "špunta", školáka či dospívajícího studenta, pomůžeme Vám, nábytek do pokojíku zrealizovat.
Určitě si u nás vyberete, z mnoha odstínů a materiálů, ze kterých, se pokojíček bude vytvářet. Nebojte se veselých a pestrých barev, děti je milují.  

Ložnice

Ložnice, by měla být pohodlným místem pro relax a spánek. Asi nejdůležitějším kusem nábytku v ložnici je postel. Vyrobíme Vám postel, která bude přesně vyhovovat Vašim požadavkům. Také můžeme zhotovit noční stolek či komodu. Do ložnice, se Vám může hodit i prádelník, nebo třeba vestavěná skříň, která je velice praktická.

Vestavěné skříně

Vestavěné skříně , jsou běžnou součástí dnešních domácností. Jako uživatel , určitě oceníte jejich praktičnost, variabilitu provedení a moderní vzhled. Vestavěné šatní skříně HEBY , si můžete sami přizpůsobit na míru, Vašim potřebám.

Kancelářský nábytek

Navrhneme a vyrobíme Vám jakýkoliv nábytek do kanceláře, či prodejny, dle Vašich představ a požadavků. Z materiálů jako např. lamino, dýha a jiných...

Interiérové a vchodové dveře

Interiérové dveře si u nás vybere každý. V nabídce jsou dveře mnoha známých značek - vnitřní dveře Invado, Porta Door, Verte, Dre a Disting. Kvalitní dveře do bytu i dveře do kanceláří, stačí si vybrat! Interiérové dveře dodáváme na základě Vašeho výběru a navolení vzhledu a provedení dveří. 

Postele

Postel je místo, kde strávíte podstatnou část svého života. Musí být hezká, ale hlavně funkční. Probudíte se tak odpočatí a plní elánu do nového dne. Postele nabízí širokou škálu jednolůžek, dvojlůžek a příslušenství. Výška bočnice je 45 nebo 50cm, což umožňuje snadné a pohodlné vstávání. Postele lze doplnit o úložné prostory, přistýlku, nebo zásuvky. Postele přímo vyrábíme a jsme schopni je přizpůsobit rozměrově, například prodloužené délky 210, 220 u manželského dvoulůžka i jednolůžkové postele, nebo Vám postele přizpůsobíme na míru, zvýšení sedu postele, vyvýšení čela postele.